موشن گرافیک

خدمات طراحی گرافیک و برندینگ استودیو هور

اگر می‌خواهید پیامتان بهتر شنیده شود و به گوش افراد بیشتری برسد شما می توانید از موشن گرافیک یا موشن گرافی استفاده کنید. در موشن گرافی ما با حرکت دادن شخصیت ها و تولید صحنه های گرافیکی سعی می کنیم تا ویدیویی بسازیم که پیامتان را بهتر به مخاطب ارائه کند و کسب و کارتان را به خوبی نمایش دهد.

تبلیغات سنتی دیگر جای خود را به تبلیغات مدرن داده است. موشن گرافیک به دلیل زیبایی و سادگی بیشتر طرفدار پیدا کرده است و افراد بیشتری از آن برای بازاریابی استفاده می کنند. با استفاده از خدمات موشن گرافیک هورافیک شما به راحتی می توانید در کوتاه ترین زمان تبلیغات پربازده ای داشته باشید و افراد بیشتری را جذب کنید.

موشن گرافیک در ذهن مخاطب میماند و نتایج بهتری دارد.

انواع موشن گرافیک

موشن گرافی لوگو: متحرک سازی لوگوی شما، زمانی که برای شما طراحی لوگو انجام می‌شود بهتر است لوگو موشن خود را نیز طراحی کنید تا از آن برای ویدیوها و مراحل مختلف بازاریابی استفاده کنید.

موشن گرافی دو بعدی: شخصیت ها و اتفاقات همگی به صورت دو بعدی اتفاق می افتند و به ساده ترین حالت ممکن به نمایش در می‌آیند. این نوع انیمیشن مختص به کسب و کارهای کوچک ، متوسط و حتی بزرگ است.

انیمیشن سه بعدی: این سبک انیمیشن بسیار جذاب بود، از این سبک انیمیشن سازی برای برند سازی و تبلیغات حرفه ای استفاده می‌شود. از آنجایی که زمان و هزینه زیادی برای این نوع انیمیشن ها صرف می‌شود شرکتهای بزرگ بیشتر از این نوع موشن گرافیک ها استفاده می کنند.

ترکیب سبک های مختلف: در این ویدیو ها ما سبک های مختلف انیمیشن دو بعدی ، سه بعدی و تصاویر واقعی را استفاده می‌کنیم.

مزیت های موشن گرافیک

تأثیر بسیار بالا بر روی برندینگ شما

افزایش میزان فروش

ارائه شکیل و جذاب

جذب مخاطب و مشتریان بیشتر

ایجاد اعتماد و اطمینان

 

چگونه در هورافیک برای شما موشن گرافیک (موشن گرافی) میسازیم؟

مرحله اول - پژوهش

قبل از هر چیزی ما با شما جلسه ای برگزار می‌کنیم تا ببینیم هدف شما از ساخت این تیزر موشن گرافی چیست، در چه پلتفرم های تمایل به پخش آن را دارید و چه چیزهایی را می خواهید نمایش دهید. نوع و سبک انیمیشن، زمان آن و ویژگی های این انیمیشن را با هم بررسی می کنیم و به نقطه نظر مشترک خواهیم رسید.

مرحله دوم - ایده اولیه

پس از دریافت اطلاعات تیم طراحی گرافیم ما دست به کار می شود تا شخصیت ها و محیط را طراحی کند. سناریو کار نوشته می‌شود تا ادامه مراحل از با استفاده از آن جلو برود. این سناریو برای شما ارسال ارسال می‌گردد تا نظر خود را در مورد آن با ما در میان بگذارید.

مرحله سوم - ارائه و اصلاح

با استفاده از اطلاعات مراحل قبلی ویدیو تیزر موشن گرافیک شما آماده می‌شود و یک نسخه برای شما ارسال می‌گردد پس از نهایی شدن تأیید شما خروجی های با کیفیت از کار گرفته می‌شود و برای شما ارسال می‌شود.

موشن گرافیک
یک موشن گرافیک خوب برند شما را به درستی نشان می‌دهد و در ذهن مخاطب می‌ماند.

خدمات دیگر استودیو هورافیک

پس زمان را از دست ندهید و همین حالا جذب مشتری را شروع کنید

ما به کسب و کارهای زیادی کمک کردیم تا برند خود را بسازند و یا آن را بهبود ببخشند

اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید

برای دریافت قیمت خدمات مختلف با ما تماس بگیرید