طراحی آیکون اختصاصی

خدمات طراحی گرافیک و برندینگ استودیو هور

خیلی از کسب و کارها نیاز دارند که برای نمایش ویژگی ها و توضیح بعضی از امور آکون اختصاصی خود را داشته باشند. تیم طراحی گرافیک استودیو هورافیک هم می تواند به راحتی به شما کمک مند و برایتان طراحی آیکون اختصاصی انجام بدهد.

قبل از هرچیزی باید بپرسیم که ویژگی های یک آیکون خوب چیست و چگونه باید آیکون خوب طراحی کرد.

ویژگی ها و اصول طراحی آیکون

وضوح

یک آیکون خوب باید به راحتی با هر فردی با هر سن، جنیست، نژاد، فرهنگ ارتباط برقرار کند. باید رنگ ها به درستی استفاده شود تا پیام آیکون به راحتی قابل انتقال باشد.

خوانایی

آیکون ها باید به راحتی و در هر پس زمینه ای به خوبی قابل رویت و خواندن باشد. در هنگام طراحی آیکون باید محیط اطراف و جایی که از آیکون استفاده خواهد شد در نظر گرفته شود.

تراز

وزن آیکون در همه نقاط باید شبیه به هم باشد و قسمتی از آن نباید وزن بیشتری داشته باشد. آیکون طراحی شده باید بطور مساوی پیام خود را منتقل نماید.

مختصر و مفید

در طراحی آیکون نباید جزئیات زیاد استفاده شود.  از آنجایی که معمولا آیکون خیلی کوچک مورد استفاده قرار می گیرند این جزئیات به چشم نخواهد آمد.

ثبات

خصوصیات آیکون های موجود در یک مجموعه باید مانند هم باشند. این ویژگی ها باعث رساندن بهتر پیام می شود.

شخصیت

آیکون ها باید با طراحی برند شما سازگار باشد و شخصیت سازمان شما را به خوبی نشان دهد.

یک مجموعه آیکون خوب، شخصیت برند شما را به راحتی نشان می‌دهد.

چگونه در هورافیک طراحی آیکون اختصاصی شما را انجام می‌دهیم؟

مرحله اول - پژوهش

قبل از اینکه ما قلم را روی کاغذ بیاوریم (و بله، اغلب بهترین ایده‌ها هنوز به همین شکل شروع می‌شوند)، تیم طراحی ما تحقیقات زیادی  انجام می‌دهد، زیرا به این اعتقاد داریم که  فقط خوب به نظر رسیدن کافی نیست.

ما از شما می خواهیم که هدف اصلی از ساخت آیکون اختصاصی را به ما بگویید و قرار است این آیکون ها بیشتر در چه جاهایی استفاده شوند؟. اگر برند بوک داشته باشید آن را از شما می گیریم تا با استفاده از آن طراحی آیکون شما را انجام دهیم ( اگر نیاز به طراحی برند دارید هورافیک این کار را برای شما انجام می‌دهد).

مرحله دوم - ایده اولیه

با استفاده از اطلاعات جمع آوری شده در مرحله اول تیم طراحی گرافیک ما شروع به کار می کند و مجموعه آیکون مورد نیاز شما را طراحی می‌کند. این آیکون ها تمامی ویژگی های ذکر شده را خواهند داشت.

مرحله سوم - ارائه و اصلاح

آیکون های طراحی شده در یک قالب با کیفیت بالا به شما تحویل داده خواهد شد تا شما آنها را بررسی کنید و نظرات خود را به ما بگویید. اگر آیکون ها نیاز به اصلاح داشتند ما این اصلاحات را انجام می‌دهیم و آیکون ها را دوباره برای شما می‌فرستیم تا به تأیید نهایی شما برسیم.

طراحی آیکون اختصاصی
طراحی آیکون اختصاصی باید با برند شما همخوانی داشته باشد.

مرحله چهارم - فایل های نهایی

فایل های نهایی با فرمت های مختلف به شما تحویل داده می‌شوند تا شما بتوانید به راحتی از آیکون هاتان در هر جایی و با هر کیفیتی استفاده کنید.

خدمات دیگر استودیو هورافیک

پس زمان را از دست ندهید و همین حالا جذب مشتری را شروع کنید

ما به کسب و کارهای زیادی کمک کردیم تا برند خود را بسازند و یا آن را بهبود ببخشند

اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید

برای دریافت قیمت خدمات مختلف با ما تماس بگیرید