هر کسب و کاری مشکلات مخصوص خود را دارد و به همین دلیل راه حل هم می تواند کاملا اختصاصی باشد. هورافیک در سال ۹۵ شروع به کار کرد تا به کسب و کارها با توجه به خصوصیات مختص به خودشان خدمت برساند و راه حل ویژه آنها را پیدا کند. در طول این سال ها ما به کسب و کارهای زیادی برای رشد و پیشرفتشان کمک کردیم و همواره سعی کردیم تا این همکاری ادامه داشته باشد. که با عنایت خدا و تلاش تیم در طی این مدت بیشتر مشتریان ما همواره خدمات ما را انتخاب کرده اند.

از آنجایی که بیشتر مشتریان استودیو هورافیک کسب و کارهای  کوچک و متوسط هستند ما تصمیم گرفتیم تا با هزینه ای کمتر و کیفیت بالاتر نسبت به رقبا خدماتمان را ارائه کنیم. تا همگی با هم پیشرفت کنیم.

تیم هورافیک از چندین جوان خلاق و پر انرژی تشکیل شده است که می توانند تجربه لذت بخشی را در همکاری برای شما رقم بزنند.

این افراد هر کدام در زمینه فعالیت خود متخصص بوده و می توانند آنچه که واقعا شما به آن نیاز دارید را برای شما آماده کنند.

درباره هورافیک

هورافیک بازتاب تفکراتی است که اعضایش در هورافیک دارا هستند. با وجود جوان بودن تیم هورافیک اعضای این تیم تجربه بالایی را در زمینه‌های کاری خود دارند.

مهمترین فاکتور در هورافیک رضایت مشتری است. ما همواره سعی کرده ایم که بهترین خدمات را در کمترین زمان، بهترین کیفیت و کمترین هزینه به مشتریانمان ارائه نماییم و مشتریان را در تمامی مراحل یاری کنیم و حتی پس از اتمام پروژه‌ها آنها را تنها نمی گذاریم و همچنان در کنارشان هستیم.

خدمات هورافیک

برندسازی

طراحی لوگو

طراحی وب سایت

طراحی ست اداری

طراحی شخصیت

عکاسی

طراحی بسته بندی

تیزر تبلیغاتی

طراحی بنر

انیمیشن

مدیریت شبکه های اجتماعی

تولید محتوا

طراحی بروشور

طراحی کاتالوگ

تماس با ما

برای تماس با ما می توانید از اطلاعات و لینک های زیر استفاده کنید